Black Panthers

Především jsme parta kamarádů, kteří se rádi sejdou i na zemi. Všech členů letky si vážíme, stejně tak jako ostatních pilotů. Snažíme se létat fér a "ten druhej" je pro nás vždycky důležitější, i když to znamená, že v lepším případě skáčeme z hořícího letadla a "ten druhej" si v klidu přistává. Myslíme si, že právě o tom by přátelství mělo být.

BP Tyrl

(mapař, skinař a velitel)

Jo, tak to je vostrej hoch! Vládne rukou tvrdou, ale spravedlivou. Zakládající člen Panterů. Pokud ho někdo potkáte na nebi a máte ho za sebou jako nepřítele, klidně leťte dál rovně a jste v pohodě. Jen proboha nezatáčejte, protože jeho střelba v zatáčkách je naprosto zdrcující! Nevím jak to dělá, ale je to tak! Prosím nauč mne to. Oblíbená hláška (po zastřelení na nepřítele): "Už začíná panikařit." Občas, ale opravdu jen občas, ho uslyšíte mluvit o tom, že se svou doživotní funkci předá někomu schopnějšímu. Je hodně sebekritický, ale po rameni plácat nepotřebuje. Větší autoritu mezi sebou nemáme. Spolu s Imelmanem tvoří rytířské jádro naší letky.

BP Rychlá Nozdra

(zástupce velitele)

Jo, tak to je ta pravá káva! Pokud chcete někam letět a sháníte spolehlivou dvojku tak tohle je ten pravej do nepohody. Dokud se mu točí vrtule, má střelivo a alespoň jedno křídlo, nepustí se Vás. Létá jako pánbůh a střílí jako moje babička. Když ho vidíte, co s tím érem vyvádí, tak je znát že tenhle hoch někdy létal doopravdy, i když jen větroně. Pokud Vám ovšem řekne, že máte čistou "šestku", tak rovnou skákejte. Za zadkem totiž máte stodevítku a on Vás uklidňuje aby se jí za chvíli mohl podepsat na trup ...anebo ne...

BP Avalo

(zástupce velitele pro věci politické (politruk))

Plným jménem Avalokitéšvara, tedy "Pán, který shlíží na svět". Tato buddhistická postava jako jediná odmítla přijmout nirvánu a je proto chápána jako nekonečně soucitná. Náš Avalo je tichý, klidný a velmi nebezpečný stíhač. Skvělá jednička i dvojka. Pokud mu někdo kryje záda, pak s potěšením plní svou roli na zemi a soucitně ukončuje trápení nepřátel.

BP Guru

(provozovatel a admin serveru)

Pokud by měla letka BP mít fajnšmekra je to právě tento muž! Do nepřátelského letadla které má v zaměřovači sype nejen munici ze svých kulometů, ale i hlášky typu: "Póójď, no póójď!". Stejně je tomu když mu někdo visí za ocasem. Tímto se podobá instruktorovi z filmu TOP GUN, jen s tím rozdílem, že nepřítel je za chvíli v zemi a to buď přičiněním jeho, nebo jeho dvojky, které právě předhodil super sestřel. Let si vychutnává a jeho zodpovědnost a pilotní umění ho řadí na špičku letky BP.

BP Imelman

Občas mám podezření, že špatně vidí, když visí za supeřem na 50 metrů a je mu to pořád málo. Jako dvojka létat neumí a je stejně neposlušný jako sgt. Josef František. Pověstné je jeho hulákání: "Všichni sem! Mám je za zadkem!" a pak se v pohodě vrátí domů. Ne však ti co mu letěli na pomoc. Oblíbená hláška před 100% sestřelem je: "Uvolni se maličkej, budou kuřátka!" Poslední dobou rád pochybuje o sobě i o svých bojových schopnostech, protože cítí hlubokou zodpovědnost za každého pilota se kerým letí. Nebereme mu jeho pochybnosti, protože víme, že s velkou silou přichází i velká zodpovědnost. Opravdový rytíř nebes.

BP Sultan

Již podle výrazu tváře je vidět, že je to muž ocelových zásad, ocelové morálky a ocelového odhodlání. Prostě: občas muž plný ocele. Ovšem pokud se rozhodne, že vás dostane, neustoupí ani o píď a s buldočí vytrvalostí po vás půjde, i kdyby přitom měl deset letadel roztřískat. Jeho heslo: "Cítím krev", znamená že za chvíli půjde někdo v plamenech k zemi. Lhostejno zda přítel, nepřítel či on sám. Nicmémě poslední dobou převážně platívá varianta č.2.

BP Joe de Miro

Velmi odhodlaný a poctivý pilot. Nejraději létá bombardéry a bitevníky, ale nepohrdne ani stíhacím letadlem. Jakmile sedne do něčeho, co může nést alespoň jednou bombu, můžete si být jistí, že se za každou cenu pokusí probít k cíli a zničit ho. Dobrý vedoucí a ještě lepší dvojka. Jeho oblíbená věta po zničení protivníka: "Proměnil se ve světlo a teplo!"

BP Madvlk

Je to mladý odvážný vlk, který sedne do čehokoliv co má křídla, ať je to bombardér, bitevník nebo stíhačka. Je to prostě velmi univerzální pilot, který nerad létá sám. Potřebujete vedoucího? Máte ho mít! Potřebujete dvojku? Máte ji mít! Málokdy zmatkuje, létá technicky a při létání moc nemluví. Pokud s vámi letí jako dvojka, pak si možná budete občas připadat sami, ale jeho tiché: "Jsem ti na šestce" vás vždycky uklidní.

BP Shark_7

Všemi mastmi mazaný a světem protřelý bitevní letec. Nezalekne se ani bombardéru. Ovšem úplně nejšťastnější je v P-40 s velkou bombou, velkým cílem před sebou a haldou nepřátel za sebou. Letadlo P-40 je jeho velkou láskou a je-li jediná na mapě, hned víme kde ho hledat. Není-li na mapě, určitě sedí v něčem, co unese hodně bomb. Dlouhá léta samotaření se projevila i na jeho projevu na TS, kde spíše mlčí. Jeho vstup do letky Black Panthers byl rozhodně krok správným směrem a mi z něj toho upovídaného stíhače ještě uděláme... Nebo raději ne?

BP Mechis

Nejraději létá bombardéry a musím říct, že když se uráčí přijít do virtuálního světa letky, tak moc dobře. Cíle likviduje s brutální přesností a ještě je schopen se vrátit domů. Pokud mu řeknete: "Letíme tam a tam, startuj s námi, poletíme společně," buďte si jistí, že je na jiném letišti, nebo při letu o čtverec vedle a do TeamSpeaku vykřikuje: "Letím si něco odhodit!" No a pak samozřejmně zařve na stoosmičku na "befku". Je pohodovej, mírně uštěpačnej a miluje Annu K, protože "Nelítá nízko."

Přátelé Black Panthers (PBP)

PBP Olde

Je to takový náš druhý Shark. Potichu a cílevědomě likviduje cíle. Většinou se umí postarat sám o sebe, takže o něm člověk slyší teprve v okamžiku, kdy se mu nedaří postarat se sám o sebe. Nicméně v druhé části večera, kdy se na TS uvolní kanál, se občas rozhovoří a pak je radost s ním spolupracovat.