O hře / About game :  Black Panthers
Instalace, ovládání, tipy, pořebný HW ... 
MAPSETY - vaše návrhy
Autor: BP_Iceman ()
Datum: 22. 11. 2013 20:28

Ahoj,již nějakou dobu u nás na serveru zaznívají dotazy na změnu mapsetu.
Jednotlivé mapsety najdete ve fóru ,,Server BP" a stačí si jen vybrat. Myslím si ,že není
nemožné v případě zájmu sety nějak prokombinovat (snad mě Frog neuškrtíeye popping smileyshut up)

Prostě si tu hoďte referendum,vyslovte svá přání a jistě budou splněnaangry smiley

BP_Iceman

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: MAPSETY - vaše návrhy
Autor: BP_Madvlk ()
Datum: 23. 11. 2013 19:06

Zdar jak sviňa grinning smiley Já už dlouho zastávám názor,že mít 4 mapsety po 15 ( či kolik jich tam je ) mapách je blobost.Víceméně se pak z toho setu lítá max 4 mapy a řešit to votováním,nebo násilným přepnutím map je taky o ničem.Začneš votovat a lidi se nakrknou a odejdou.Kdyby byl jeden set ,tak se ty mapy nelítaj pořád dokola a zalítáš si víc i ty,co dlouho nebyly.Poslední doba je toho příkladem : Polotnyj,Lechveld,Afrika....a pořád dokola.

...válka není záležitostí morálky, válka je záležitost přežití...

Autor: BP_dFrog ()
Datum: 27. 11. 2013 18:55

Frog tě zardousí !
Nemáte nejmenší ponětí. FBDj je sice dobrý program na management serveru, ale zrovna tuhle jednu věc nemá úplně nejlíp dotaženou do konce. A sice - budu muset celý mapset vytvořit znovu ! Ale jo, já to pro vás udělám.

Ale chci tu mít vypsány konkrétní mapy.

Autor: BP_Madvlk ()
Datum: 28. 11. 2013 13:24

Správně Davide,nemáme tušení.Já to vidím z pohledu hráče,který přijde na server 2x do týdne +- ve stejnou dobu a když vidí,že je "zase" ta stejná mapa,tak už začíná s tím,že ho to po čase nebaví.Vím,že to není sranda,ale když se budou mapy víc točit ( tím nemyslím 15 minut a zase jiná ) , tak to bude atraktivnější.

...válka není záležitostí morálky, válka je záležitost přežití...

Autor: BP_Avalo ()
Datum: 04. 12. 2013 08:41

a co nastavit nahodny vyber ze vsech funkcnich map?
nicmene moznost votovani by uvital

Autor: BP_dFrog ()
Datum: 04. 12. 2013 17:10

Na možnost náhodného výběru se kouknu.
Vím, že jde nastavit možnost - pokud vyhrají červení, načte se mapa X, pokud modří načte se mapa Y.
Votování FBDj neumí a vzhledem k tomu, že tvůrce už se mu nevěnuje asi ani nebude umět. Zkusil jsem zainteresovat TD. Uvidíme jestli převezmou vývoj a nebo přijdou s něčím svým.

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.
Přihlášení uživatelé
Anonymní: 1