Mapy / Maps :  Black Panthers
Vše o mapách. 
Mapy - chybové hlášení
Autor: BP_Shark_7 ()
Datum: 18. 02. 2012 08:56

...opsáno jinde [www.letka13.sk]
,,Lobuju pro odstranění Kometu z mapy Normandie 1944.,,,

----------------

[www.vwings.net]

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Mapy - chybové hlášení
Autor: BP_Tyrl ()
Datum: 19. 02. 2012 17:46

To je Mungovo mapa a ty Komety by tam měli být k mání 4 ks.

Autor: saldy ()
Datum: 26. 02. 2012 12:11

Jen ho tam nechte, aspoň mám taky šanci někdy někoho sestřelit smiling smiley

Autor: BP_Shark_7 ()
Datum: 01. 03. 2012 21:07

na této mapě -> [www.blackpanthers.cz]

je na RED - letišti v V9 Spiš N.V. - špatný výběr států.

bleeeeeh KONEC Hlášení grinning smiley

Datum: 02. 03. 2012 08:50

Opraveno.

Datum: 08. 03. 2012 15:12

Ahojte,
1) včera večer 7.3. 2012 som na mape púštnej Afriky ( konkrétne na letisku Gazzala ) zaznamenal zaujímavý BUG, alebo čo to bolo.
Lietam s čistou 4.11 kou.
Najprv som zbadal na hlavnej dráhe stáť odprakované 2x Bf-109 F4 ( G2 ? ). Myslel som si, že sa niekto odhlásil z tejto pozície z dráhy a respavnoval sa. Podobne ako niekto na červenej strane hlásil takto zaparkované Mosquito. Tuším Nozdroun.

Zaujímavsť však nastala asi po mojom druhom pristátí, keď som si všimol, že v mieste kde predtým stála F-4 ka, teraz parkuje Spitfire ( asi štvorkanónový ) a je "zrastený" s F-4 kou do nejakého zvláštneho "patvaru" ktorý vyzeral ako stroj so sedemlistou vrtuľou.

2) Ja osobme nechápem, ako sa niekto môže rodiť do svojho stroja tam kde to odparkoval, a prečo ja aj keď pristanem absolútne bez poškodenia, zarolujem mimo dráhu, vypnem motor, zašpalkujem.... dám refly....tak sa zase narodím pod maskovačkou, odkiaľ som vzlietol prvý krát ( môj zaprakovaný stroj sa "vyparí" )

Ako to je? Čo robím zle ? S tými odprakovanými strojmi je to nejaký BUG, alebo chyba v nastevní MAPY ?

3)Ďalší problém bola Ruská mapa, ktorú modrí otočili veľmi rýchlo. Neviem, či niekto z modrých na severe niečo bombardoval ( skôr nie ako áno ), ale zato som videl Emila s bombou, ktorý útočil na ciele v sektore L8 predo mnou ( južné ciele pre modrých = kolóny ťahajúce sa cez tri dediny )
Okamžite po explózii jeho bomby ( trafil tuším jedno delo, či dve autíčka ) sa vypísala hláška, že Blue WON....atď. a bolo po misii. Ja som bombardoval a ničil AAA + delá už po hláške, že do dvoch minút sa načíta nová mapa.

Asi nejaká chyba v nastavení cieľov a ich priority.

Datum: 08. 03. 2012 18:49

Mosquito v Africe na draze jsem spachal ja. Vyskocil jsem z letadla a hledal kadibudku, no a na odhlaseni letadla z plochy jsem jiz jaksi zapomel.

Dopadlo to dobre, to nemohu rict, neb jsem to skoro stihnul.eye popping smiley

"V Evropě máme všechno, ale stejně pořád chceme víc." - Blahoslav Maršálek.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil BP_Nozdroun (08. 03. 2012 18:50).

Datum: 08. 03. 2012 19:56

Chyba s rychle otočenou mapou byla odhalena. Prostě jsem myslel, že když mezy 50 autíček určených ke zničení napasuju ještě pojízdnou kolonu, tak bude vše v pořádku. Ale ono ne.
Hře stačí zničit pojízdná autíčka a statická jí předtanou zajímat.
Takže pojízdné kolonky byly odendány. Nicméně experimenty musí pokračovat, abychom nestagnovaly na vavřínech.

Zaparkovaná letadla na dráze se objevila po patchi 4.11.
Ačkoli je přepečlivě na všech letištích zaškrtnuto,
vracet statická letadle na původní místo,
hře občas chvíli trvá, než si povel promyslí.
Pravděpodobně nejdéle jí trvá, když pilot nechá letadlo, kam s ním plácl
a na další let si vezme jiný typ. Takže chce to parkovat.
Srostlý spitfire, mohl o to být torzo havárie nad letištěm,
kterou hra ještě nezpracovala a následně blbě vykreslila.

Je mnoho věcí, mezi nebem a zemí.
Myslím, že se všichni můžeme považovat za delta testery.
Teď je jenom otázka, jestli našímn poznatkům někdo
popřeje sluchu, případně jestli bude mít čas,
či schopnosti s nimi něco podniknout.

No a nakonec, takovéto záležitosti by bylo záhodno reportovat
i do zpětné vazby pro D.T.
Mě většinou nikdo neodepíše.

Autor: Tibor_sk ()
Datum: 05. 08. 2013 06:18

Prosím o opravu na mape TEL EL EISA. Letisko B4, MC 202 III sa rodí 1m nad zemou a otočí sa na chrbát. Ostatné lietadlá na tomto letisku sú OK.
ďakujem

Autor: BP_dFrog ()
Datum: 05. 08. 2013 18:38

Díky za info. Mělo by být opraveno.

Autor: FK_Stern ()
Datum: 01. 09. 2013 22:46

Servus,
dnes mi na mapě Listopad 1942 Možajsk, na letišti M8, po objevení se v hangáru v Me 110, detonovalo letadlo. Nejprv po nahození motorů, poté hned po narození. Výzbroj sem měl nějaké bomby. Nemám Sound Mod, tak nevím jestli je to tím, nebo je chyba na mapě.

Autor: BP_Madvlk ()
Datum: 02. 09. 2013 11:10

Pokud jedeš na čisté ! verzi,tak vezmeš-li si letadlo,které není v originále,tak se díváš z nadhledu na letiště a tím to končí.Takže je možné,že je to v tom soundmodu.

...válka není záležitostí morálky, válka je záležitost přežití...

Autor: FK_Stern ()
Datum: 02. 09. 2013 12:08

Jo, jedu na čistý verzi - čili to bude tím Soundmodem.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil FK_Stern (02. 09. 2013 12:09).

Datum: 02. 09. 2013 18:08

Prověřím to, ale nebude to hned.

Autor: Cendic ()
Datum: 09. 01. 2014 14:17

Hlášeni o potížích na mapě 5 Září 1939 Polsko Slovenská hranice. Na modrém letišti v J11 se nedá vyjet z pod sítě s SB2M-100a. Je to krajní maskovací sít. Dík.

Datum: 09. 01. 2014 20:19

O víkendu na to kouknu.

Autor: Cendic ()
Datum: 13. 01. 2014 10:39

Nazdar draci,
Malá prosba za všechny bombardáky k mapě RUMUNSKO 1944. Bylo by možné ty B-17 startující z jihu zvednout cca o tisíc metru víš. po narozeni se to éro propadne na nějakých 800m. Děkujeme předem za kladné vyřízení winking smiley

Datum: 13. 01. 2014 19:17

OK, kouknu na to. Chvíli to ale bude trvat, mám teď zkoušky...

Autor: Tibor_sk ()
Datum: 27. 01. 2014 20:08

Čaute vospolok.
Nebude to síce priamo k chybám na mapách, ale iné vhodné vlákno som nenašiel. Ak admini uznajú za vhodné nech to zmažú alebo presunú.
Všeobecne k mapám mám tri postrehy.
Prvý k rotácii máp. Neviem ako často meníte sety máp, ale začína sa mi to zdať trocha únavné, keď v terajšej situácii ( t.j. keď už v podstate neplatí streda-PB červení, ZVP modrí a v nedeľu naopak a v podstate iný nemódovaný server nemá patričné návštevnosti) aby šli mapy v setoch. Dávam preto do pléna otázku, aj keď samozrejme rozhodnutie je na členoch BP, či by nebolo pre osvieženie lepšie zaradiť všetky mapy do jedného setu aby sa točili akosi sami od seba.
Druhý postreh je k dĺžke trvania máp. Predsa len 100 - 120 minút je trocha veľa. osobne by som cez 60-80 minút nešiel. Toto je dosť dlhý čas aj pre bombrov aby spravili dva - tri pekné nálety. Tie mapy nie sú až také veľké.
Tretí postreh. Videli ste niekedy za posledného cca 1/2 roka, aby došlo k otočeniu mapy tak, že boli všetky zničené ciele? V terajšej situácii, keď je max. 5 bobrov na mape je nemožné tie mapy otočiť. Jednoducho je tam príliš vysoké percento potreby zničenia cieľov. A to nehovorím o preflakovaní cieľov. Letieť v nízkom lete ako šturmovik, či JABO sa v prvom nálete aj viacerých v skupine rovná 100% smrti. To nepridáva príliš k hrateľnosti mapy. Ja viem, že možno to tak bolo, možno nie, ale predsa len sme v hre a stále sa iba hráme a zabávame sa pri tom a tomu by som trocha aj prispôsobil aj mapy.
Inak na tento výlev som sa chystal už dlho a včerajší polet na Slovensko - Poľskej mape ma prinútil to aj napísať.
Tak to je všetko, snáď na za to netrafíte rovno.... no kamže to?

AH_Tibor

Datum: 28. 01. 2014 17:11

To je tak. Někdy chodí lidé jako do mariáše, někdy je účast velice hutná.
Zrovna před mapou Slovenska byla Operace Torch a tam jsme ji za červené na cíle otočili. A i minulou středu se podařilo otočit Balaton (myslím).
Nicméně problematiku setů nadhodím na nejbližším srazu.

Flak je problém. Probíhají neustále úpravy, které reagují na změny od cca 4.11 ??? Je to opravdu záhada, osobně mám vypozorováno že japonská 85-tka je sniper i na nastavení Average. Německá 88-tka je na některých mapách k smíchu a na jiných vražedně přesná a to při stejném nastavení. Čert ví proč. Jiné nastavení než Novice nebo Average u cílů nikde není, pouze u domovských letišť se na některých mapách vyskytuje 1-2x nastavení Veteran na odpuzování vulcherů. Vidíš mockrát na serveru jak spoluhráč v pohodě ostřeluje cíle jeden průlet za druhým a ty chytíš první granát co letí kolem. To ovlivnit nedokážeme. Nicméně v počátku je lepší jít na cíle aspoň 2-3.

Mapy jsou nastavené na 100min. některé méně a některé více, ale víc než 120min. by neměla být žádná.

Chybí nám letka typu ZVP, pak by samozřejmě platilo, že jeden den budeme modří a druhý červení. Je problém, když toto budeme dodržovat a obsazení bude v poměru 3:1 a nebo horší pro nějakou stranu. Já osobně se dávám k těm, kterých je výrazně méně, jinak barvy dodržuji.

Datum: 28. 01. 2014 17:13

Na úpravě mapy Slovensko - Polsko se pracuje.

Autor: TozziFan ()
Datum: 28. 01. 2014 20:32

Tak ona zrovna mapa Slovensko-Polsko by otočit šla. Jen by to chtělo od DT udělat nějakého létatelného bombra pro poláky. Když hraješ s čistou 4.12kou, nemáš nic, jen plivátka a dvě petardy.

Datum: 28. 01. 2014 21:00

To je další obrovský problém. Nevyvážené planesety. Nemyslím různá éra = stejné výkony, ale prostě některým strojům chybí protikus. Poláci a Francouzi jsou na tom přímo strašně. Vlastně pouze Rusové, Němci a Japonci mají +- kompletní stíhací set. Japoncům chybí z výraznějších jednomístných stíhačů dá se říci s přivřením očí jen Ki-44. Bombardéry, bitevníky to je bolest sama o sobě.

Problém je, že situace není špatná jen u letadel. Tak třeba flak - britům chybí 94mm - QF 3.7-in těžký flak, amíkům taktéž 90 mm Gun M2. Rusům také, ale aspoň mají 76mm a 85mm tažnou verzi. Italům chybí všechno. Francie, Polsko, Rumunsko darmo mluvit...

Má cenu pokračovat ?

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.
Přihlášení uživatelé
Anonymní: 7