Zkušenosti s létáním / Experiences With Flying :  Black Panthers
Kdo umí, umí. Ostatní se ptají. 
Bombardování
Autor: ZVP_Mika ()
Datum: 02. 11. 2009 12:16

Jen takova blbost, ale koukal sem ze i na foru letky 13 to nekdo resil...
vcera letim s A 20, uz su nad Ferrarou nalitavam na radu tanku stojichich na silnici, bomb bay doors mam davno otevreny nalitavam primo na ne ( bylo jich aspon deset v rade) odhazuju ty paragrafovy smejdy ... a... NIC!!! Tocim, delam jeste jeden nalet v opravdu nebezpecnem prostoru, abych se ujistil, ze sem nenechal zavreny ty bomb bays doors, utocim, odhazuju a wepon out of ammo...no nic, no tak aspon sejmu dve posledni auta (poloprasaky) a smutne letim dom! tak se ptam: Was ist das???

Upraveno 3krát. Naposledy upravil ZVP_Mika (02. 11. 2009 12:37).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Bombardování
Datum: 02. 11. 2009 12:28

Muj prispevek asi vyreseni veci nebude moc napomocny ale me se uz dvakrat za mou leteckou virtualni karieru stalo neco podobneho. Poprve asi pred 3 lety, podruhe ted nekdy v lete na 4.08.
Oboji bylo na blackpanthers serveru. Mel jsem bombarder a20, odhodim bombu, na zemi zarucene nic neexplodovalo, opakuji nalet a hra hlasi, ze mam out of ammo pri druhem pokusu o odhoz bomb. Nyni v lete se mi to stalo opet a to se Stukou, hazel jsem 1000KG bombu, ta sama situace, jako vyse popsana. Nedokazi si to vysvetlit. Nejen ze se nic na zami nerozbilo, ale nebyl vidset ani graficky efekt vybuchu. Jdestli ma hra simulovat obcasnou disfunkci bomb, tak potom je vse OK, toto vsak myslim ten pripad nebude. Osobne to beru za zvlastni bug hry a jsem s tim nejak smireny, ze se to muze vyskytnout.

"V Evropě máme všechno, ale stejně pořád chceme víc." - Blahoslav Maršálek.

Autor: BP_Madvlk ()
Datum: 02. 11. 2009 12:39

Musíš nejprve odjistit bombygrinning smiley ne,teď vážně.Mě se to zatím nestalo,ale aby ty parabomby nebyly na ty tanky málo.

...válka není záležitostí morálky, válka je záležitost přežití...

Autor: Alex ()
Datum: 02. 11. 2009 12:39

Neřešil by jsem to hoši, zřejmě pátá kolona, yawning smiley ono se vždycky na každý straně najdou nějaký podivný živly a navíc si můžeme říct "Ten Oleg je ale frajer"!grinning smiley

Datum: 02. 11. 2009 12:52

BP_Madvlk
Musíš nejprve odjistit bombygrinning smiley ne,teď vážně.Mě se to zatím nestalo,ale aby ty parabomby nebyly na ty tanky málo.

ehm...no na kazdyho jednou donde... grinning smiley
myslim ze ty paragrafy jsou to samy nebo minimalne podobny PTAB ??? nebo esli vite neco vic...rad se to dovim...

Alexi no prave!!! Pachatel musi byt vypatran a nalezite potrestan...jim dam pisek v bombe!!! grinning smiley

Datum: 02. 11. 2009 12:58

Ja vam nechci praskat, kluci, ale videl jsem Carlose s Alexem, jak s lopatickou na pisek mlsne obchazeli detska piskoviste takhle nekdy po pulnoci..... tongue sticking out smiley

"V Evropě máme všechno, ale stejně pořád chceme víc." - Blahoslav Maršálek.

Datum: 02. 11. 2009 13:30

...ja si rikal ze dycky koncijou nejak brzo grinning smiley

Aldo Raine: Až skončí válka,tak si sundáte uniformu že?...Ano....A nikdo nebude vědět že ste byl nácek...A s tim se já nemůžu smířit!

Autor: BP_Tyrl ()
Datum: 02. 11. 2009 14:26

Já bych řekl, že parafragy tak na autíčka. Hlavně, tank musíš většinou trefit přímo na komoru něčím zásadním. Jsou to bestie trvanlivé, kór ty ke konci války. V roce 41 by jsi měl určitě větší úspěch.

Datum: 02. 11. 2009 15:24

no nevim predchozi let sem sundal tri tanky tady s tema pragrafama...ale!
je fakt ze ke konci mapy zbyvalo 22 cilu ( tanku) jeden sem trefil (500lb), otocil a hodil 1000 lb bombu a najednou se napsalo ze team Red won...??? tak nevim, ale asi to ani nema cenu zkoumat, zrejme je to specialni Olegova ficurka grinning smiley
jinak vcera supr polet winking smiley

Aldo Raine: Až skončí válka,tak si sundáte uniformu že?...Ano....A nikdo nebude vědět že ste byl nácek...A s tim se já nemůžu smířit!

Upraveno 1krát. Naposledy upravil ZVP_Mika (02. 11. 2009 15:25).

Autor: BP_Madvlk ()
Datum: 02. 11. 2009 16:15

Ono jdeo to,na kolik jsou cíle nastavené.Většinou stačí pro otočení mapy 75% ( ale může být i jinak ) z cílů uvedených na začátku mapythumbs down

...válka není záležitostí morálky, válka je záležitost přežití...

Autor: BP_Shark_7 ()
Datum: 20. 01. 2013 10:21

....docela zajímavé video -->[vimeo.com]
(převzato z jiného fóra)

Upraveno 1krát. Naposledy upravil BP_Shark_7 (20. 01. 2013 10:24).

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.
Přihlášení uživatelé
Anonymní: 2