Zkušenosti s létáním / Experiences With Flying :  Black Panthers
Kdo umí, umí. Ostatní se ptají. 
Rakety
Autor: BP_Shark_7 ()
Datum: 04. 06. 2007 18:32

Má někdo přehled o tom jaký je rozdíl mezi moody smiley:

60lb britskými raketami a US 4.5 " raketami

...konkrétně mi jde o útok na vojenské lodě - střední třídy (minolovky a pod.)

Díky
S_7

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rakety
Autor: BP_Imelman ()
Datum: 05. 06. 2007 10:10

Šarku já tedy ne..., ale Kojak by měl mít už ze své funkce...eye rolling smiley

Je to ode mne nehezké, ale politika je svinstvo.

Autor: BP_Tyrl ()
Datum: 05. 06. 2007 10:59

Na lodi se snad vyplatí pouze Tin Tiny. Těma ostatníma potopíš leda rybářskou bárku.

Autor: BP_Avalo ()
Datum: 06. 06. 2007 16:53

Moje zkušenost odpovídá tomu co tu píše Tom.....Taková P-38 s plnou náloží raket křižník jen rozkouří

Autor: Anonymní návštěvník ()
Datum: 07. 06. 2007 08:14

Literatura uvádí, že odpálení dvou Tin-Tinů + šesti Hvarů se účinkem v cíly rovná plné boční salvě Torpédoborce.

Tin-Tinem se dá s trochou dobé vůle potopit i bitevní loď třídy Tirpitz (jednou se mi to povedlo, když jsem ladil Ludendorf). Záleží, zda cíl zasáhnou obě rakety nebo jen jedna. Problém je, že při střelbě v nízkém úhlu se rakety od sebe oddělí a cíl většinou zasahuje jen jedna. Proto doporučuji střelbu pod úhlem 45 stupňů a víc. Pak není problém ani se zaměřením, protože bod zásahu sedí více méně na středu zaměřovače (odpalovat v momentě, když okraje lodě přesahují vnější kruh zaměřovače). S Corsairem se mi docela daří odpalování ve střemhlavém letu, výška 10000 stop, stáhnout plyn, úhel klesání 75-90 stupňů, brzdy ven a pro odpal platí výše uvedené.

Menší rakety si nechávám pro nepancéřované lodě (obchodní, džunky...).

Jinak pro Sharka, v hře jsem ani nedokázal zjistit rozdíl mezi účinkem AP HVAR a HVAR. AP by měl být Armor Piercing, tudíž protipancéřový, ale vše co zničím AP, zničím i ne AP.

S britskými 6ti liberními raketami moc zkušeností nemám (přeci jen když si mohu vybrat tak spíš USN nebo USMC), ale domnívám se, že to bude to samé co HVAR. Ono, kdo by se programoval s více různými modely letu a poškození. Podle mě rusáci udělali model pro velký, střední a malý rakety a pak to na to nějak naplácali. Zase bych v tohhle šturmovika nějak nepřeceňoval.

Datum: 07. 06. 2007 14:23

Salva rakiet z Moskyta alebo Tempesta sa rovnala bocnej salve britskeho torpedoborca...Japacke torpedoborce potopite jedinou plnou salvou z Lightinga ( niekedy stacia 4 rakety , ale utocte spredu alebo zo zadu , nie na bok ) - x-krat odskusane . Moskyto alebo Tempesta som este nemal moznost skusit.

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.
Přihlášení uživatelé
Anonymní: 1