Žvanírna / Free Discussion :  Black Panthers
Pište co chcete, nesmysly se budou mazat. 
Mega OT smiling smiley
Autor: BP_Madvlk ()
Datum: 17. 10. 2013 13:48

Já vím,že to sem napatří,taky proto ten nadpis,ale nemohu se nepodělit....grinning smiley

Co jste nevěděli o prdění

Prdí každý! I ta největší dáma i strojený džentlmen si potřebuje ulevit, dát světu pořádnou ránu smradu. Ve střevech se nám vytvoří od půl až po dva litry plynu. Záleží, zda si dáváte jen suchou rýži nebo fazole. A to musí jít ven, abychom nebyli jako balón. Prdění má jednoduše své kouzlo i tajemství.

Co je typický prd? Zdravý, krásný, tichý špion, i mohutný hromotluk má přibližně 59% dusíku, 21% vodíku, 9% oxidu uhličitého, 7% metanu a 4% kyslíku. To vysvětluje, proč se nám najednou tak těžce dýchá, když si někdo v zavřené místnosti pořádně odvalí.

Ženy smrdí častěji! Průměrný člověk, i když si to nepřizná, odfoukne průměrně 14 krát denně. Rozhoduje samozřejmě strava, ale tentokrát máme trumf v rukávu proti všem voňavým dámám. Ze stejné stravy mají tendenci vytvářet mnohem více plynů než muži. Muži jen častěji prezentují své pochody, ale rozhodně méně naprdí.

Ve spánku si neporadíte I kdybyste celý den chodili se zadkem stisknutým jako svěrák, jakmile zavřete oči, už to syčí. Spánek je dokonalý uvolňování plynu a to je jeden z důvodů, proč po vydatném spánku třeba ráno vždy vyvětrat. Jaksi se hůře dýchá při takové koncentraci metanu a dusíku.

Prdy a globální oteplování Ano, mají ho na svědomí. Ale ani ne tak lidské, jako ty termiti. Takoví malí živočichové prdí víc, než všichni ostatní a mají silný metanový náboj. Plynatost termitů je druhý největší zdroj metanu na světě.

Prd má čas Kdo neprdí, má skutečně vážný problém. V nemocnicích koluje fráze, že prd pacienta je orchestrem chirurga. Je totiž znakem, že vaše střeva pracují jako mají a zažívací trakt začíná podobat švýcarským hodinkám. Neprodukovat plyny znamená koketovat se smrtí. Na zaražené prdy zemřelo několik čínských císařů, kterým v prdění bránila dvorní etika. Plyn se ale šíří relativně pomalu, difuze průměrně trvá ; 10 sekund od osudového momentu, než ucí ;t íte nějaký divný závan u nosu. Alespoň víte, kolik máte času na únik z výtahu ...

Poslední prd přijde po smrti Kdo si myslel, že to poslední, co tomuto světu zanecháte jsou slova rozloučení, velice se mýlí. I po smrti z těla unikají plyny a to rovné tři hodiny. Takže i když už budete v podsvětí a začnete se rozhlížet po nových možnostech na druhém světě, vaše tělo si na rozloučenou s vámi ještě klidně párkrát odprdne.

Prdu zdar, ahoj!

...válka není záležitostí morálky, válka je záležitost přežití...Upraveno 2krát. Naposledy upravil BP_Madvlk (17. 10. 2013 13:49).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Mega OT smiling smiley
Datum: 12. 12. 2013 12:04

Tak presne tohle jsem potreboval vedet. ahhhhh....ahhhhh....ahhhhh....


"V Evropě máme všechno, ale stejně pořád chceme víc." - Blahoslav Maršálek.

Nastavení: OdpovědětCitovat


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.
Přihlášení uživatelé
Anonymní: 2