Žvanírna / Free Discussion :  Black Panthers
Pište co chcete, nesmysly se budou mazat. 
Když je láska pravá kámoš se to dozví....aneb o Fučidovi
Autor: BP_Imelman ()
Datum: 06. 03. 2007 12:35

Dnes jsem si přečetl na SVK úžasnej článek od člena 1stCL/ Pepan

Bylo to v ozve se zbabělec.......

Až bude v naší partě takováhle láska pánbů nás chraň,ale že jsem se u toho řezal smíchy ! !
grinning smiley


Naposledy sem s Fučidou letěl v pátek - nasral mě tak nehorázně že sem mu to prostě musel udělat!!!. Sám si lítá vždycky krytej nějakým joudou (dříve Já teď Cába) ten mu utírá prdel a on si sestřeluje jedno éro za druhým. Já už ho prokouknul dávno celou tu jeho zrůdnou taktiku - vůbec ho nezajímá cíl mise - na bombry sere stejně tak potom na svojí dvojku a pak se vytahuje tím že má světovej strejk - dyť to už musí být do očí bijící - tohle dokáže každej jouda. Jenže mě došla trpělivost!!! - on má teď totiž Cábu a na mě úplně sere!!! - normálně natvrdo mě nechal dvakrát zasebou v pátek chcípnout - no co byste udělali na mém místě???? Už dávno sem chtěl odejít od 1stCL ale pár lidí mě tam přecijen drželo. No tak sem se nasral a šel s nickem LLM_FW68 do mise sám za ruďochy - dloho sem na tuhle příležitost čekal a dostal šanci v ideální konfiguraci Spit IXe proti Mičudovi v g6 tohle musí vzládnout i neandrtálec. Hezky sem si počkal jak je P38 čky začnou načínat (uvažte jaký sou to lamy když nezvládaj souboje s P38 čkama a pak se tady prsí světovým strejkem - sráč jeden:-) Prvního sem si vychutnal Cábu - jak se mrsknul na padáku tak se ve mě rozprostilo takové příjemné teplo - sráč jeden - nejdřív se odemně nechá učit jak lítat přisere si to do letky jako totál lama ( a to ho tam ještě natáhnu já!!!) a pak mě bez jedinýho slova vyšoupne od Fučidy (teď už toho teda nelituju - ale má co si zasloužil!!!). Pak sem si řekl chtělo by to toho manachrovanho kreténa ještě sejmout to bych si snad cvrnknul do trenek!!! sejmout je tak jedním vrzem - to by byla lábuž ... Nedodvedete si představit jak mi zablejsklo v očích když sem viděl že je načnutej - hezky sem si zaparkoval se Spitíkem za ten jeho rozstřílenej krám a jak vyskočil začal sem do něj šít jak zběsilej - přesto že je IXtka hodně blbuvzdorná dělalo mi trošku problém se pořádně trefit - já se v ten moment popadal za břicho když sem si ho vybavil na TS jak tam řve jak podsvinče - já se fakt hoši málem pochcal. Když padnul čekal sem nějakou jeho nabubřelou hlášku na chatu - to hoši netrvalo ani minutu a už se ozval tšen jeho vrchol ješitnosti - jesli prej sem na to teda hrdej?!? - to si kurva piš Fučido že sem na to patřičně hrdej!!! tohle byl totiž kurva zásek vojebat vás takhle oba najednou!!! - konečně sem vám ten nehoráznej komplot proti mě pořádně osladil - máš co sisi zasloužil!!! Lituju toho že sem se vůbec do tý vaší zasraný bandy někdy dostal. Cába až tam budeš tak dlouho jako já tak mě teprv pochopíš - je mi jasný že se teď na mojí hlavu sesype hromada vašich rádoby |"morálních" posměšků, výčitek, narážek, opovrženích a kdovíčeho ještě - jenže já vám na to seru! když vy serete na mě!!! - kdo má trochu inteligence ví moc dobře co ste za bandu ubožáků co akorát všechno vochcávaj a maj o sobě hooodně vysoké mínění - věřím že mě sposta lidí tady z SVK pochopí a v pohodě si s nima zalítám - už vás dávno nepotřebuju a zároveň vámi silně pohrdám - vím líp než kdokoliv jinej co ste zač!!!
S!!! vy utrápená bando usmrknaců

Už nikdy více 1stCL/Pepan!!!!

Odteďka pro všechnu jen a jedině PEPAN!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Když je láska pravá kámoš se to dozví....aneb o Fučidovi
Autor: BP_Tyrl ()
Datum: 06. 03. 2007 12:47

Já si osobně nejsem jist, jestli to myslel vážně, protože o pér příspěvků dál píše Fučida, že ten den lítal s nima. Navrch reakce ostatních Lionů jsou buď nulové, nebo vlažné. A odůvodnění, že s ním Fučida nelítá ve dvojce, mi přijde vhodné maximálně pro čtrnáctiletou pannu.

I když věta:

Když padnul čekal sem nějakou jeho nabubřelou hlášku na chatu - to hoši netrvalo ani minutu a už se ozval tšen jeho vrchol ješitnosti - jesli prej sem na to teda hrdej?!?
Vypadá, jako když si umí rejpnout. Ale celkově bych tomu velkou váhu nepřikládal.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Když je láska pravá kámoš se to dozví....aneb o Fučidovi
Autor: BP_Guru ()
Datum: 06. 03. 2007 13:16

Ze by dalsi rybka v rybnice, slepice v kurniku a vubec vsechna ta havet kdovi kde?

BP_Guru

Smrt SoundModu!
Aneb jak se "dobry" napad v kravinu promenil a stal se ideologii.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Když je láska pravá kámoš se to dozví....aneb o Fučidovi
Autor: Vogon ()
Datum: 06. 03. 2007 14:10

Já vám to když tak na TS vysvětlím. grinning smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Když je láska pravá kámoš se to dozví....aneb o Fučidovi
Autor: BP_Imelman ()
Datum: 07. 03. 2007 09:06

Jo na to se budu Jirko dnes večer těšit. Petr

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Když je láska pravá kámoš se to dozví....aneb o Fučidovi
Autor: Vogon ()
Datum: 07. 03. 2007 09:35

Ano, ano, ano - dnes večer - už se těším na lítání smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Když je láska pravá kámoš se to dozví....aneb o Fučidovi
Autor: BP_Imelman ()
Datum: 04. 06. 2007 19:38

Ahoj Jirko!

Jelikož vím, že jsi se slavnou letkou skončil spolupráci........ potěš naše stránky a napiš jestli si Tě hýčkali atd.......

Nastavení: OdpovědětCitovat


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.
Přihlášení uživatelé
Anonymní: 2