Vážení přátelé virtuální reality,

vítáme Vás na stránkách české virtuální letky Black Panthers. Svůj název odvozujeme od 3. letky 152. perutě RAF.

Tyto stránky slouží primárně, ke zlepšení chodu serveru BlackPanthers. Sekundárně, ke komunikaci naší letky s okolním světem.

Případné zájemce o členství v naší letce, předem upozorňujeme, že ačkoli pilotní vlastnosti nebudou opomíjeny, nejvíce v potaz budou brány vlastnosti sociálně společenské. Choleriků a nerváků už máme dost.

Dále návštěvníky našich stránek žádáme, aby ve svých příspěvcích zachovávali dostatečnou míru vkusu a taktu, nezakládali stupidní flame, ostříhali se vulgarismů a případné ponížené supliky, ohledně plansetu jednotlivých map, podkládali menším všimným, nejlépe ze švestek made in Jižní Morava.

Pokud byste nás rádi potkali na virtuálním nebi, tak to lze nejlépe ve středu a v neděli a to především na BlackPanthers CZ (k nalezení na HypperLobby). V ostatní dny si většina poletuje kde se komu zachce.

Kdysi za dřevních dob tohoto simulátoru se našemu skinaři zalíbil obrázek černého pantera ve skoku na trupu Spitfiru. Tento letoun byl pak označen bílými pruhy na křídlech. Tyto jsme také používali, nicméně díky přisleplíkům z okolních letek jsme byli donuceni přejít na pruhy tyrkysové. Jsou dostatečně rozeznatelné v boji a nedochází již k záměně s černobílými kříži nepřítele.

Chcete-li se dozvědět víc o složení letky, klikněte na odkaz Black Panthers v menu nalevo.

Budeme rádi pokud se Vám u nás bude líbit, ale budeme ještě radši pokud o nás řeknete svým kamarádům pilotům a společně si zalétáme.